ŞİLE & AĞVA TATİL PORTALI
www.sile.gen.tr
sile_forum
    ŞİLE   ŞİLE OTELLER ŞİLE GEZİ   ŞİLE HABER   ŞİLE EMLAK   AĞVA  
şile  

DEDEMAN ŞİLE

Büyük bir yatırım gerçekleştiren DEDEMAN, toplantı ve kongre turizm ağırlıklı hizmet verecek olan beş yıldızlı yeni oteliyle artık Şile'de. Dedeman Şile her türlü konforu Şile'nin doğal güzellikleriyle birlikte konuklarına sunmaktadır.


şile  

DEĞİRMEN OTEL

40 yılı aşkın süredir nice şair ve yazarın tanınmış eserlerini oluştururken, uzun soluklu misafirliklerinde gönüllerinin izlerini bıraktığı, nice dizi ve filmlerin repliklerinin gizli fısıltılarının yankılandığı bir efsane...


şile resort  

ŞİLE RESORT HOTEL

Her mevsim huzurunuz için, kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmenizi sağlayacak rahat ortamlar yarattık. Yaz ve kış aylarında otelin içinde ya da otelin dışında sizlerle çeşitli aktivite ortamları hazırladık. Otelimizde huzurunuzu sağlamak bizim mutluluğumuzdur.


 

HOTEL GRAND ŞİLE

55 oda 140 yatak kapasitesi bulunan otelimizde, misafirlerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Otelimiz yılın her mevsiminde tüm organizasyonlarınız için en iyi hizmeti vermekten memnuniyet duyacaktır.

 

HOTEL KUZEY YILDIZI

Otelimiz üç yıldız kategorisinde olup; Şile merkezi Mendirek içinde deniz seviyesindedir.

 

ACQUA VERDE OTEL

İstanbul'un kuzeydoğu ucundaki bu ilçe, sırtını ormana yaslıyor... cephesi denize bakıyor... bir yanında Göksu Nehri (Batı), diğer yanında Yeşilçay Nehri (Doğu) denize akıyor. Bu iki derenin Karadeniz'e döküldüğü yerde oluşan delta üzerine kurulu bulunuyor.

 

SHELALE OTEL

Otelimiz Türkiye'nin gözbebeği Ağva Göksu Deresi kenarında
tabiatla içiçe 4 adet tek katlı ahşap bungalow ile 5 adet otel odasından ibaret toplam 9 oda ve 27 yataktan oluşan, restaurantı ve şelalesi mevcut şirin bir konuk ağırlama ve dinlenme tesisidir.

 

PİCCOLO MONDO

İstanbul'un şirin ilçesi Ağva'da yemyeşil bir doğanın içerisinde, Göksu Nehrinin kıyısında, Karadeniz'in Ağva sahilinden 300 metre uzaklıkta yer alan küçük ve dostça bir aile işletmesi olan Ağva Piccolo Mondo Otel, 8 tanesi Osmanlı tarzı cumbalı ev modelinde olmak üzere


 

ŞİLE KLAS OTEL

6 Apart Oda, 12 Standart, 2 Suit , Toplam 20 Oda , 50 Yatak Kapasiteli Otelimiz , Denize Sıfır, Özel Plaj, Açık Havuz, Restorant, Bar, Canlı Müzik, Şömineli Suit Odalar, Spor Salonu, Sauna , Dinlenme Salonu, Tv Salonu, Şark Köşesi, Çay Bahçesi, Karavan Camping

 

HOTEL ZAMBAK

Ağva'nın doğa ve saf güzellini mutlaka bizde keşfedin.  Göksu nehrinin denizle birleştiği yeri mutlaka  bizim tarastan görmeniz ve yaşamalısınız gerek. Denize 0 olmamız sizi sahile daha çabuk kavuşturur.
Sizin rahatınz için, her gün 24 saat hizmetteyiz. 

 
Kurumsal | Site Haritası | İletişim Sile.Gen.Tr © 2006-2007